Kuruluşu 3 genç girişimci tarafından, 1746 yılında kurulan bir hobi firmasıdır. Yaklaşık 3 asır önce kurulan o gün ki adı Schmalzer & Co. olarak bilinen firma, 3 kurucu gencin finans, satış, üretim gibi birbirlerinden farklı yeteneklerinin birleştirdikleri şirkettir. Avrupa'da elle boyanmış Hint baskılarını ilk üretenler onlardı. Özünde aile şirketi olan firma 1800'lü yıllara gelindiğinde o günki sahiplerinin baş harflerini alarak bugüne kadar gelen ismi olan Dmc adını almıştır.

 1 asır boyunca baskılı kumaş işini yapan Dmc, dikiş ipliği işine 1841 yılında girdi ve bugun sektörde Dünya devlerinden biri olacakları tuhafiye pazarına açıldı ve açılır açılmaz her kullanıcının hala tercihi olan pamuğun merserize şeklinde üretimini bularak bu buluşu kendilerine patentlediler. Kumaşta göstermiş oldukları başarının bir benzerini de iplik alanında da çok kısa süre içerisinde gösterdiler.

 Her geçen yıl kendini geliştiren ve sektörde çeşitliliğini artıran Dmc, gamında birbirinden güzel tuhafiye malzemeleri bulundurmaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR