Dress It Up, bugun tüm dünyada bilinen ve tasarımları ile hala seçeneksiz olan düğme kolleksiyonudur. Dress It Up-Jesse James and Co.1986'da kuruldu. Başta New York City Bölgesinde ve Kuzeydoğu ABD'de olmak üzere Giysi Üreticilerine satış yaparak iş hayatını devam ettirdi. 1992'de, bir pakete yenilikçi düğmeleri koydu ve gelişmekte olan kendin yap zanaat endüstrisi için düğme süslemesini pazara sürdü.

1992'de süslemeler çok azdı. Mağazalar, akrilik parçaları birkaç farklı şekil ve renkte gösteren 30 fit alana sahip olacaktı. Jesse James, "Sıkıcı süslemelere hayır deyin" kampanyasını tanıttı. Beyzbol Eldivenleri, Bale Terlikleri, Oyuncak Ayılar, Gülen Yüzler vb. modellerle pazara çıkar çıkmaz farkını göstermişti.

Dress It Up, endüstrinin gözdesi oldu ve tüm zanaat mağazalarında temel 3D süslemesi oldu. On zanaatkar aynı zanaat yüzeyini satın alabilir, ancak bu yüzeyi kişiselleştirilmiş bir şekilde giydirerek, sonuç tamamen farklı 10 zanaat olurdu. Dress It Up o ilk yıllardan beri büyük bir takipçi kitlesine sahip olmaya devam etti. Her yıl yeni ve güncellenen tasarımlarla daha iyiye gidiyor.

*****

Mutluluk evrensel bir dildir ve Dress It Up ürünleri bunu tüm dünyada gösteririr. Ürünleri sırf onları gülümsettikleri için satın alan sayısız müşterimiz var.

Sadece örgü ve dikiş için değil! Süslemelerimiz sert bir yüzeydir ve sağlam yapıştırıcılarla iyi kumaşta kalır. Bu, yapımcının yapabileceklerinin sınırı olmadığı anlamına gelir. Tüm giydirme süslemeleri dayanıklıdır ve bir şeyler yapmak için harcanan zaman ve emeğin uzun süre dayanmasını sağlar. Dress It Up birçok modelini Yumakça' dan alabilirisiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR